Úvod » O nás » Kontakty » Pro partnery

Pro partnery

ČDT Pro partnery

Navažte s námi obchodní spolupráci v oblasti Telco a ICT.

Nabízíme vám obchodní i technickou podporu nejen při vytváření společných řešení pro vaše zákazníky, ale i při subdodávkách vašich řešení. ČD - Telematika je významným poskytovatelem velkoobchodních internetových, datových a hlasových služeb a dodavatelem služeb v oblasti správy, údržby i výstavby optických infrastruktur. Využijte naše dlouholeté zkušenosti z rozsáhlých ICT projektů realizovaných pro velké společnosti i státní správu a samosprávu. Můžeme vám být nápomocní například v pronájmu vysoce zabezpečených prostor pro umístění IT technologií v datacentrech, která jsou součástí kritické infrastruktury státu. Velkou výhodou, ze které můžete těžit i vy, je i naše vlastní optická infrastruktura v délce více než 3 500 km s přenosovou kapacitou až 80x10 Gbps. Rádi se staneme i vaším spolehlivým partnerem.

Vidíte společné prvky v naší nabídce produktů a ve vámi poskytovaných službách? Chcete zvýšit svůj obchodní potenciál? Máte zájem o spolupráci při zprostředkování služeb ČD - Telematiky? Společně můžeme rozšířit vaši obchodní činnost, přinést inovativní řešení na trhu a získat nové zákazníky.

Vyplňte, prosím, své kontaktní údaje a my vás budeme obratem kontaktovat.

* povinné údaje

CAPTCHA Image Reload
Opište kód z obrázku:

Informace o zpracování osobních údajů uvádíme zde.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Využíváním našich služeb vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.